Sekite naujienas socialiniuose tinkluose:

2021-01-07 Kokių kompetencijų reikia personalo vadovui?

Įžvalgomis dalijasi Kauno Personalo vadovų klubo valdybos pirmininkė, 

 projekto partnerė Irma Kaminskienė.

Įtampos kupinu laikotarpiu išaugo tinkamos komunikacijos svarba. Nežinomybė dėl darbo vietos, atlyginimo ar prastovų sutrikdė ne tik organizacijos veiklos procesų eiliškumą, bet ir įtakojo darbuotojų emocinį stabilumą, todėl ypač svarbu palaikyti nuoseklią komunikaciją, laiku pateikiant konkrečią informaciją, aiškinant savo sprendimų priežastis ir parodant ateities viziją.

Personalo vadovo 2021 metų užduotis – planuojant efektyviai dirbančio personalo poreikį, paveikti investicijas tiek į atrankų procesą, tiek į nuolatinį darbuotojų tobulėjimą, peržiūrint veiklos procesus, padedant apsispręsti, kuriuos stiprinti, o kuriuos keisti (akcentas į darbo procesus, kurie galimi nuotoliniu būdu, kuriuos galima derinti mišriai ar sudarant/išlaikant saugias darbo sąlygas) ir sukurti kolektyvo bei asmens komunikacijos modelį, padedant darbuotojams jaustis saugiau, užkertant kelią skubotoms išvadoms, nes tvarus ir atsakingas verslas nėra suinteresuotas vienus darbuotojus keisti kitais.

Personalo vadovui organizuojančiam komandos darbą svarbu gebėti pabūti psichologu, strategu, finansininku, duomenų analitiku, rinkodaros specialistu.

  • 136392621_1042626499575414_3943839018372813706_o